Каталог товаров

 

Каталог товаров

Відцентрові насоси: створюємо натиск!


 • Видів обладнання для поливу досить багато. Воно відрізняється за призначенням і принципом дії. І коли мова йде про центробіжні насоси, потрібно розглянути один з найбільших конструктивних класів даних пристроїв.

  Вся справа в конструкції

  Основним елементом центробіжного насосу є колесо (диск) з лопастями: відкритого або закритого типу. Лопасті вигнуті в напрямку, протилежному обертанню робочого диска. На корпусі є два патрубка: один для підключення всмоктуючого трубопроводу, другий - напірного. При надходженні води, під дією відцентрової сили рідина відкидається колесом на краю корпусу, чим створює підвищений тиск і подається в напірний шланг. У центрі утворюється зона низького тиску (розріджена область) і туди починає надходити вода з всмоктуючого водопроводу. Таким способом реалізований весь процес безперервної подачі води.centro

  Типи центробіжних насосів

  Пристрої відрізняються за способом застосування, кількістю ступенів і типом ротора. Так, центробіжний принцип роботи використовується в заглибних і поверхневих агрегатах. Але частіше зустрічається в останніх - там він більш ефективний.

  Моделі невеликої потужності зазвичай одноступінчасті і це є невеликим плюсом, так як ціна таких відцентрових насосів низька, а їх продуктивності достатньо для більшості побутових потреб. Багатоступінчасті агрегати, як правило, заглибні. За рідкісним винятком, це можуть бути потужні поверхневі пристрої з визначною продуктивністю.

  За типом ротора: є пристрої з мокрим і сухим. Агрегати з мокрим ротором змащуються за допомогою води, яка через них проходить. Потужність таких пристроїв невелика. У насосів другого типу, ротор і двигун розміщені в окремих камерах. Колесо з лопастями відокремлено герметичними заслінками. Потужність таких пристроїв помітно вище.

  werk

  Відцентровий насос WERK QB-60 

  Основні характеристики при виборі

  Якщо Ви вирішили купити відцентровий насос, зверніть увагу на його продуктивність і висоту підйому. Діапазон варіантів тут дуже великий. Так, мінімальна продуктивність складає близько 35 л / хв., А максимальна здатна досягати визначних 200 л / хв.

  Якщо Вам потрібен насос виключно для водопостачання душа (коли зовсім трохи не вистачає напору), самого мінімального значення буде досить. Вибираючи систему для поливу, слід підійти грунтовно і звернути увагу не тільки на продуктивність, але і на натиск. Обов'язково враховуйте, на яку висоту Вам потрібно піднімати воду, і який обсяг потрібно перекачувати. Відцентрові насоси на сайті stroyteh.ua піднімають воду на висоту від 18 до 58 метрів!

   

  Читайте також:

  1. Як вибрати водяний насос для водопостачання і поливу
  2. Регулювання тиску насосної станції